Görüş ve Öneriler

Nuray Atlı
Fizyorom’da 10.12.2014’te başlamış olan fizik tedavim 26.12.2014 tarihinde bitmiş bulunmaktadır. Başlamadan önce ilk üç gün çok kötü durumdaydım. Evde uykusuz ve ağrılar içerisindeydim. Tedaviye başladığım ilk günde çok zorlandım hatta başaramayacağımı bile düşündüm. Doktorum Abidin Bey’le başlayan tedavim gerçekten çok güzel bir sonuçla tamamlandı. Çok memnun kaldım. Kurumda çalışan tüm personellerden de ayrıca memnun kaldım. Her gittiğimde karşılamaları bana her zaman pozitif elektrik verdi. Ortamında her gittiğimde hijyenli olmasıda gözümden kaçmadı. Herşey için tekrardan çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamını dilerim. Yeni yılınız Sağlık, Huzur, Mutluluk getirmesi dileğiyle Mutlu Seneler’e…

Çiğdem AYDIN
Dört yıldan beri Dr.Abidin beyin hastasıyım. Bu yıl elimdeki bir rahatsızlık sebebiyle fizik tedavi gördüm. Doktorum başta olmak üzere, terapistim Tuğba ve diğer arkadaşlara güler yüzleri, pozitif enerjilerinden dolayı sonsuz teşekkürler ediyorum.

Gülsen Ünlü
Sevgili Fizyorom Çalışanları ;Tedavim sırasında bana ve tüm hastalara göstermiş olduğunuz sıcacık ilgi ve alakadan dolayı teşekkürler…
Merkezinizde daha önce de tedavi oldum. Herşey çok güzeldi…Ancak şimdi genç ve dinamik ve güleryüzlü kadronuzda herşey daha da güzel…Fizik tedavi olurken kendimi evimde ki kadar rahat ve mutlu hatta neşeli hissettiren pozitif enerjisiyle günüme güzel başlamama sebep olan sevgili Nefiye’ye ve gelen hastaları kendi ailesinden biri gibi karşılayan sevgili Kader…Hepinize teşekkürler…

Müeyyet Şengün
Fizyorom ailesine katıldığım için çok mutluyum. Dr.Abidin Tanrıkut bey’e güleryüzlülüğünden dolayı teşekkür ederim. Sumru hanımın ilgisinden gülen gözlerinden bütün hastaların faydalanmasını temenni ederim.

Bülent Özveren
Kolumun ve parmaklarımın uyuşmasına neden olan ağrıların 15 gün süren fizik tedavi ile geçmesini sağlayan doktoruma ve fizyoterapistim Kader Hanım’a teşekkür ederim.

Nurhayat Erçıkan
Fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanı Dr. Muzaffer S.toklu bilgi ve ilgisi ile omuz ve kol rahatsızlığım üzere gerekli fizik tedaviye başladım. Fizik tedavim ile ilgilenen uygulayan güler yüzlü, dakik, temiz, kulağı hastada olan Hülya Hanım 20 seans tedavi uyguladı. Şimdi hareketlerim gayet rahatladı. Uzman doktor güler yüzlü, temiz, hastayı memnun edecek hassasiyete sahip tüm çalışanları ile düzenin olduğu tedavi merkezi Fizyorom’a teşekkür ederim .

Şaziye Gök
Boyun Fıtığı teşhisinden sonra 15 günlük fizik tedavisi neticesinde, boynumla ilgili rahatsızlığım Allah’a şükür ki geçti. Tedaviye başlamam konusunda Dr. Muzaffer Bey‘in isabetli teşhisi ve bu 15 günde benim fizik tedavimi yapan güler yüzlü, neşe dolu Nefiye kızıma ne kadar teşekkür etsem az bile kalır. Hayat dolu işine bağlı, hastasına devamlı moral veren tavrıyla tam bir terapist. Tüm ekibinize başarılar dilerim. Teşekkürlerimle…

Okan Kızılkaya
Kurumunuzda 30 seans Fizik Tedavi hizmeti almış bulunmaktayım. Tedavi sürem boyunca tarafıma gösterilen her türlü ihtimamdan ve yakın alakadan dolayı başta Dr. Abidin Tanrıkut’a olmak üzere tedavi işlemimi gerçekleştiren Sn.Özge hanım ve Sn.Esra hanıma teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Luudmila Zenginer
Terapistimin ilgisinden çok memnun kaldım. İşine olan bağlılığından dolayı kendisine teşekkür etmek istiyorum. Umarım mesleğinde daha başarılı yerlere gelecektir.

Seda Çakmak
Bir ay önce şiddetli ayak ağrısı rahatsızlığı ile Fizyorom’a geldim. Yapılan tetkikler sonucunda 15 gün önce fizik tedaviye başladım. Bugün itibariyle fizik tedavim son buldu. Fizyorom’dan gördüğüm güleryüzden çok memnun kaldım, ilgi ve alaka çok güzeldi. Herkese tavsiye ederim.

Sema Özçelik
Bacağımdan çok büyük ızdırabı olan bir hasta idim. Hiç durmadan ağıran bacağım yüzünden gece uykudan uyanıyordum. Yolda yürürken topallıyor, merdiven inip çıkamıyordum. Aldığım ağrı kesiciler etki etmiyordu.
Doktora gittim ve ağrılarım için Fizyorom önerildi. Fizyoromdaki doktorum Abidin Bey’in muayenesi sonucu ve çekilen MR neticesinde bana 15 gün boyunca hep aynı saatte fizik tedavi uygulandı. Ağrılarım giderek azaldı. Çok şükür çok iyiyim.
Öncelikle doktorum Abidin Bey’e daha sonra bana fizik tedavi uygulayan Kader Hanım’a ve güler yüzlü Fizyorom çalışanlarına teşekkür ederim.

Murat Uğur
Daha öncede 3 defa tedavi gördüğüm ve olumlu sonuç aldığım Fizyorom’a 4 Haziran 2014 sabahı şiddetli bel ağrısı ve tutulması ile tekrar geldim. doktorumun muayenesi ve MR ile beraber teşhisi sonucunda belimde iki adet fıtık tespit edildi. Buna istinaden ilaç tedavisi ile beraber 21 seans fizik tedavi sonucunda sağlığıma kavuştum. Bu süreç içerisinde iyileşmemden dolayı doktorum Abidin Bey’e, kurum görevlilerine ve tedavimin 21 seansında da aynı ilgi ve pozitif enerjiyi gösteren Burcu Hanım’a çok teşekkür ederim.

Nursel Akan
Ben Nursel Akan, Tavziye üzerine 6 Mayıs 2014’te annem Vesile Akan’ı merkezinize getirdim. Dr.Abidin bey’e muayene olup dizine iğne yapıldı. Ertesi gün fizik tedaviye başladık. doktorumun bilgisi, ilgisi ve ayrıca güleryüzlü olması beni ve annemi çok memnun etti. Hiçbir yabancılık çekmedik. sıkılmadan rahatça dizimizdeki rahatsızlıkları dile getirdik. Doktorumuz bizi sabırla dinledi ve çözüm yolları önerdi. fizik tedavimizle ilgilenen terapistimiz güleryüzlü, tatlı dilli, sabırlı, samimi, doğal, içten, hastalara moral veren onlar için ordan oraya koşan hep hareket halinde muhteşem bir insan. Ben öğretmenim ne çevremde ne de gittiğimiz özel hastanalerde böyle mesleğini seven bir kişi görmedim. Doktorumuz ve terapistimiz mesleğine aşık başarılı kişiler. bize nasıl Fizyorom’u tavsiye ettilerse bizde çevremizdeki kişilere öneriyoruz. Tedavimiz iyi gidiyor. Ağrılarımız azaldı. Çok teşekkürler, iyi ki varsınız.Saygı ve sevgilerimle.

Nadir Baloğlu
Göstermiş olduğunuz ilgi ve yaklaşıma çok teşekkür ediyorum. Merkezinizin insan sağlığına faydalarının ve katkılarının devamını diliyorum. Saygılarımla.

Doğan Aşkar
Öncelikle doktorum Muzaffer Toklu’ya, daha sonra 15 seans boyunca gösterdiği ilgi, alaka ve sabırdan dolayı yardımcısı Hülya Hanıma çok teşekkür ederim.

Dizlerimdeki ağrılar nedeniyle geldiğim kurumunuzdan, herkesin daha sonra etkilerin göreceğimi söylemesine rağmen, bugün bile çok rahatlamış bir şekilde, daha rahat yürüyerek ayrıldım. Adana’dan İstanbul’a gelmeme kesinlikle değdi.

Herkese teşekkürler, iyi çalışmalar..

Onnik Paluyan
Fizik tedavi konusunda uzman doktorları, güleryüzlü personeli ve nezih ortamı ile tedavi gördüğüm 15 gün boyunca hiçbir sıkıntı yaşamadığım Fizyorom’u fizik tedavi görecek hastalara şiddetle tavsiye ederim. siz de düzenli bir şekilde seanslarınıza devam ederek, kendinizi Fizyorom’un güvenli ellerine bırakabilirsiniz.

Serdar Toraman
Boyun fıtığı şüphesiyle Fizyorom’a başvurduğumda, gerek idari kadro, gerek sekreterya ve gerekse fizik tedavi uzmanı arkadaşların güleryüzü ile karşılaştım.
Doktorum abidin Bey beni rahatlatan ve tedavime yönelik net ve anlaşılır bilgiler verdi. Doğru teşhis ve doğru tedavi ile sağlığıma kavuştum. 15 gün boyunca kendimi evimde gibi hissettiren başta doktorum ve tüm fizyorom ekibine teşekkürlerimi bir borç biliyorum.

Cem Gedik
Bel fıtığı başlangıcı teşhisiyle gittiğim Fizyorom Fizik Tedavi Merkezinde gördüğüm tedavi sayesinde 14 günde ağrılarımdan kurtuldum. bu süre zarfında göstermiş oldukları yoğun ilgi ve hijyenik ortamdan dolayı güleryüzlü tüm Fizyorom ekibine teşekkür ederim.

Meltem Atlas
Çok uzun süredir çektiği boyun ağrısına dayanamayarak 15gün önce Dr. Abidin Tanrıkut’a geldim. Boynumu hiçbir şekilde hareket ettiremiyor, çevirdiğim zaman çok ağrıyordu. Yataktan kalkarken canım yanıyor, kızımı kucağıma alamıyor, yere birşey düştüğünde uzanamıyordum.
Mr sonucunda 2 fıtık görüldü. Abidin Bey o gün fizik tedaviye başlamam gerektiğini söyledi. 15 gün sonunda kendimi çok iyi hissediyor, günlük hareketlerimi zorlanmadan yapabiliyorum. Yardımlarından dolayı doktorum Abidin Bey’e, terapistime ve Fizyorom’a teşekkür ederim.

Nevin Yıldırım
17.03.2014 tarihinde yatak üstündeki yorganı çekerken tutuldum. Hemen merkezinize geldim. Doktor Abidin bey 15 seans fizik tedavi verdi. 30 seansa kadar uzadı. Bugün son seansım, rahatsızlığımın büyük bir bölümü geçti. Fizyorom’a geldiğimde hiç yürüyemiyordum. Ağrılarım ve sancılarım dayanılmaz bir şekildeydi. Şuan da çok şükür çok iyiyim. Merkezinizden çok memnun kaldım. Özellikle doktoruma ve fizyoterpistime çok teşekkür ederim, çok ilgili ve alakalılardı. İyi ki varsınız, sizler sayesinde sağlığıma kavuştum.

Ceren Parlak
“Fizik Tedavi” gibi soğuk bir kelimenin içini dolduran, sıcacık bir kelime haline getiren Fizyorom’a çok teşekkür ediyorum. Burada dikkatimi çeken ve takdire şayan olan en önemli şey doktorlar, fizyoterapistler ve tüm çalışanların daima güler yüzlü, dinamik, enerjik ve en önemlisi empati duygusuna sahip insanlar olmalarıydı. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Meryem Gül Eren
Boynumdaki ağrıların artması ile araştırmaya başladım. Nereye, hangi doktora gideyim? Diye. Daha önce Bakırköy Dr. Sadi Konuk hastanesinde çalışanlardan ve fizyoterapist bir arkadaşımdan, Dr. Abidin Bey ve Fizyorom tavsiye edildi. Kurumun, oldukça merkezi bir yerde, Bakırköy’de olduğunu öğrendim. Kuruma adımımı attığım andan itibaren her şey o kadar kolay, zahmetsiz ilerdi ki, şaşırdım. Özel kurumda olsa, verilen randevu saatlerine pek uyulmaz. Ortalama saatler verilerek bekletilirsiniz. Burada öyle olmadı. İlk görüşmeden son fizyoterapi randevusuna kadar oldukça dakik çalışıldığını gözlemledim. Yaklaşık 3 hafta boyunca her gün aynı titizlik, duyarlılık ile karşılaştım. Genel olarak kurum çalışanlarının sakinliği, düzenliliği, sıcaklığı insana huzur veriyor. Hem Dr. Abidin Bey ile olan muayene görüşmelerinde, hem de terapimi yürüten fizyoterapistimden gördüğüm incelik ve özen için sonsuz teşekkürlerimi iletmek isterim. Hasta odaklı düzenlenmiş ilişkiler ağı, zorlayıcı olmayan bürokratik işlemler, dakiklik ve kolaylık açısından rahatlıkla başkalarına önerdiğim bir yer oldu. Özellikle yoğun çalışma temposu içinde olan insanlar için ideal bir yer. Verilen sözler tutuluyor. Zamanınız boşa geçmiyor. Takdir edilecek bir hizmet sundukları için teşekkürler.

Emine Halas

Merhaba ilk geldigim gün ümitsizce Dr.Abidin beyin yanına muayene olmak için gittim, kolum çok ağrıyordu ameliyat denilmişti. Dr.Abidin bey ameliyata gerek yok fizik tedaviden sonra yüzde yetmiş iyileşirsin dedi ve tedaviye başladim. İlk başladığım gün calışanların güler yüzü ile karşılaştım. Sevgili terapistim tatlı diliyle ağrılarımı unutturdu ve olağan üstü memnun kaldım yüzde yetmiş değil yüzde doksanbeş iyileştim önce Dr.Abidin beye sonrada terapistlerime çok teşekkür ederim.

Kamuran MEMMİ
Bel ağrısı rahatsızlığım sonucunda tavsiye üzerine başvurduğum Fizyorom Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinde, çekilen MR sonucunda bel fıtığı teşhisi konuldu. 21 günlük fizik tedavi sonucunda ağrılarımdan kurtuldum. Tedavim sırasında müessesenin temizlik, hijyen ve mensuplarının yakın alaka ve ilgilerinden dolayı teşekkürü borç bilirim. Başarılar dileğiyle…
Saygılarımla,

Sade Polat
Boyun ağrıları nedeniyle daha önce bir doktora gittim, mr istedi. MR ıma baktıktan sonra sizin boyun fıtığınız var hemen ameliyat olmazsanız felç kalma riskiniz var dedi. Oradan ağlayarak çıktım ve Fizyorom’a geldim. Buradaki doktorum 15 günlük fizik tedavi önerdi. Akşamları uyuyamıyordum. 15 gün sonunda kontrol etti ve 6 seans daha uzattı. 21 gün sonunda acil denilen ameliyatlık boyun fıtığından kurtuldum. Doktorumdan Allah razı olsun. Şimdi çok iyiyim darısı diğer ağrı çekenlerin başına.

Saliha Su
Merhabalar,
Ters bir hareket nedeniyle omzunda şiddetli bir ağrı, sonrasında hareket Kısıtlılığı ile tanismam acı oldu.
Tavsiye üzerine Dr.Abidin Bey in kontrolünde donuk omuz tedavisine başladım. Doktorum ve tedavimde emeği geçen sağlık personelinin özverili çalışmaları sonucu sağlığıma kavuştum. Şu anda ev ödevim olan egzersizlerimi aksatmadan yapmaya çalışıyorum.Doktorum Sn.Abidin Bey,size ve ekibinize tekrar teşekkür ederim :-))

Ali Osman Şahin
Yurtdışında geçirdiğim kaza sonucu belimde oluşan ağrılar nedeniyle doktorum Abidin Tanrıkut’u ziyaret ettim. Mr sonuçlarına göre bel bölgemde fıtık tespiti yapıld. Ağrılarımın çok yoğun olması nedeni ile ameliyat olma riskinden çok çekinerek doktorumla görüştüm. Dr.Abidin Tanrıkut’un teşhisi sonucunda 15 günlük tedavi sürecine 06.02.2014 tarihinde başladım. Fizik tedavi merkezinde hastalara gösterilen ilgi oldukça iyi ve nizami bir şekilde, tedavi sırasına dikkat edilerek yapıldı. Bu süreçte benim tedavimle ilgilenen terapistime ayrıca teşekkürü bir borç bilirim. Tedavinin başladığı ilk günden bugüne ağrılarım hızla kaybolurken sağlığıma yeniden kavuşmamı sağlayan, bastonla girdiğim bu merkezden yürüyerek çıkmamı sağlayan Abidin hocaya çok teşekkür ederim.

Neriman Gürsel
Hayatımda 3. kez topuk dikeni rahatsızlığım oldu. İlk ikisinde bugüne göre ilkel kortizon iğnesi oldum. Bu çok acılı bir yöntem olduğu için 3. de değişik yöntem ararken internetten Fizyorom’u buldum. Fizyoromda 3 seans ESWT tedavisi ile topuk dikeninden kurtuldum. Çok memnunum. Tüm ilgililere teşekkür ederim.

Emel Asıl
Fizyoromda fizik tedavi gördüm. Kapıdaki personelden tüm çalışanlarınıza kadar çok teşekkür ederim. Hizmetlerinizin devamını dilerim. Teşekkürler.

Nazile Özkan
Kurumunuza fizik tedavi için müracaat ettim. Dr.Abidin Tanrıkut Bey’den ve çalışma arkadaşlarından çok memnun kaldım. Fizyorom Fizik Tedavi Merkezi güleryüzlü çalışanları ve temizliği ile örnek gösterilecek bir merkezdir. Tüm çalışanlara gönülden teşekkürler.

Canan Beşkurt
Yılbaşından birkaç gün önce düştüm ve humerus boynunda çok parçalı kırık oluştu. Neyse ki 4 hafta askıda kaldı ve kendi kendine ameliyata gerek kalmadan kaynadı. Ama omuz eklemim hiç çalışmıyordu. Daha önce annemi tedavi eden kıymetli fizik tedavi uzmanı Dr.Muzaffer Toklu’yu tanıyordum.Hemen Fizyoroma geldim,ve fizyoterapi seanslarım başladı.Dün 15 seansım bitti,%50 den fazla iyileşme var. 10 seans daha gerekli, yani sevgili fizyoterapistim Neşe hanımla devam ediyorum. Fizyoterapistler de merkezin doktorları gibi bilgili,güler yüzlü ve çok değerli,hepsine çok çok teşekkür ederim.

Mehmet Azaklıoğlu
Rahatsızlığımın tedavisinde Sayın Dr.Muzaffer S.Toklu ve Sayın Tuğba Altınsoy’un yakın, nazik ilgilerine ve bilgilerine tesekkürlerimi sunarım.

Nur Şenel
Kurumunuza internetten yaptığım araştırmalar sonucu ulaştım. İlk etapta güven veren güleryüzlü ve nazik karşılandım. Daha sonrasında Dr.Abidin Bey’in samimi ve uzman yaklaşımı sayesinde fizik tedaviye başladım. Boyun fıtığı teşhisi ile geldim ve ağrılarım çok önemli ölçüde azaldı. İlk karşılamadan tutun da 15 seans bitene kadar benimle ilgilenen herkese teşekkür ederim. tüm fizyorom ailesine çok teşekkür ediyor, güleryüzlerinin devamını diliyorum.

Yüksel Kayrak
Fizyorom, Fizik Tedaviye gereksinim duyan hastalar için hem doğru tedavi protokolünün uygulanması hem de tecrübeli ve şevkatli fizyoterapistler ile çalışılması nedeniyle kesinlikle çok doğru bir adrestir. Ben, boyun fıtığımın tedavisi sürecinde göstermiş oldukları yakın ilgi ile beni sağlığıma kavuşturan DR. MUZAFFER TOKLU ve Fizyoterapistim HÜLYA DEMİREL’e sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Bir daha fizik tedavi ihtiyacım olursa mutlaka aynı ekibin tedavimi üstlenmesini tercih edeceğimi belirtmek isterim. Fizik tedavi ihtiyacı olan tüm hastalara da bu kliniği tavsiye eder, herkese sağlıklı günler dilerim.

Ayfer Aykın
15 gün önce merkezinize müracaat ettik, 15 seans fizik tedavi seansı sonrası doktorum ve ekibinden çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz tavsiyelerimiz herkese ileteceğiz.

Muazzez Nalbantoğlu
5 yıl önce boyun fıtığı teşhisi konuldu. Fizyorom’da 15 seans tedavi gördüm. Daha sonra ağrılarım nüksedince tekrar Abidin Bey’e müracaat ettim. 15 seans daha tedavi görmemi önerdi. Şimdi kendimi çok iyi hissediyorum. Abidin Bey’e ve ekibine teşekkürlerimi bir borç bilirim.

Doç.Dr.Ayşe Yiğit Şakar
Düşme sonucu dirseğimde olan eklem kısıtlılığı, ağrı, şişlik problemi ile geldiğim Fizyorom’dan tüm rahatsızlıklarımdan ayrılarak gidiyorum. Güleryüzlü hizmetleriniz için çok teşekkür ederim. Doktor Abidin Bey’i hocam Prof.Dr.Ümit Ataman tavsiye etmişti, ben de bundan sonra tanıdıklarıma tavsiye edeceğim. Abidin Bey’e çok teşekkürler. Ayrıca terapistimin ilgisi ve güleryüzü için de teşekkür ederim. Sevgilerimle.

Nurdan Torun
Fizik tedavi süresi içinde kendimi çok rahat ve güvende hissettim. Çalışanların güler yüzlülüğü tedavimi dahada kolaylaştırdı. 30 gün boyunca tedavimle ilgilenen arkadaşlara çok teşekkür ederim. Görevlerini hakkıyla yerine getirdiklerini düşünüyorum. Fizyorom’a vermiş olduğu hizmetten dolayı teşekkürlerimi sunarım.

Seda Gülsoy
13.01.2014 tarihinde tavsiye üzerine kurumunuza başvurdum. Sn.Dr. Abidin Tanrıkut gözetiminde fizik tedavim başlatıldı. Sağ bilek parçalı kırıktı ve 5 hafta alçıda kaldığından dolayı hareket kısıtlılığım vardı. 15 günlük bir fizik tedavi gördüm. Bu süre zarfında doktorum başta olmak üzere tüm çalışanlara çok teşekkür ediyorum. Çalışmalarınızın devamını diliyorum.

Işıl Devrim Sahan
Lomber lordoz rahatsızlığı Fizyorom’a geldim. Bu problem üzerine fizik tedavi almaya başladım.
Tedavim 20 Ekim’de başladı, 7 Kasım’da bitti Lordozu düzeltmek için dört farklı tedavi uygulandı (ışın tedavisi, ultrason gibi) ve 15 gün dolmadan sonuç almaya başladım. Hassasiyetlerim vardı, tamamen bitti diyebilirim.
Doktorumun ve terapistim Burcu hanımın ilgisine çok teşekkür ederim. Fizyorom’u tercih ettiğim için çok memnunum.

Billur Aktürk
Tedavim süresince yanımda olan ekibe, sevgili doktorum Muzaffer beye her şey ama her şey için çok teşekkür ediyorum.. Sağlık sektöründe bu kadar nazik ve işini seven bir ekip kuran yöneticileri kutluyorum..Sağ olun, var olun..

Özkan Özkargın
Çözemediğim sırt boyun ağrılarımın geçmesine yardımcı olan doktoruma ve güleryüzlü hizmetini esirgemeyen tüm Fizyorom çalışanlarına teşekkürlerimi bir borç bilirim.

Fatma S.Baysal
Donuk omuz teşhisiyle Fizyorom’a geldim. Çok memnun kaldım. İşletme çok temiz, her yer pırıl pırıl. Personel iyi eğitimli, çok güler yüzlü, kibar, nazik ve çok ilgililer. Herkese önereceğim bir yer. Hepsine teşekkür ediyorum.

Uskaya İpekçioğlu
Bel fıtığı rahatsızlığı ile kurumunuza başvurdum. Doktorumun muayenesinden sonra 30 seans tedavi gördüm. Tedavi sonrasında ağrılarım hafiflemiş olarak kurumunuzdan ayrılıyorum. Fizyoterapist hanımlara ve doktorum başta olmak üzere bütün çalışanlarınıza teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.

Herman Söylünoğlu
Teşekkür;
Fizyorom’da tedavi süresi boyunca tarafıma yapılan sağlık hizmetlerinden ötürü başta Dr.Abidin Tanrıkut bey’e ve diğer Fizyorom’da çalışan sağlık personeline ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Ayrıca temiz ve düzenli bir çalışma ortamı yarattığınız içinde teşekkürü bir borç bilirim.

Figen Ergin
Merhabalar,
Kurumunuzda tedaviye başlamadan önce günlük yaşamımın en basit aktivitelerini bile yapmakta zorlanıyordum.
Omuz hizasına bile kollarımı kaldıramaz duruma gelmiştim. Oturmak bile çok ağrılı ve rahatsızdı. 15 seansın sonunda bu sorunların hiçbiri kalmadı, zorluk yaşamadan günlük işlerimi yapabilitorum. Bunun için doktoruma ve terapistim Figen hanım’a çok teşekkür ediyorum.

Gözde Ayşe Tabakçı
Sevgili Fizyorom;
Temizlik yaparken ayak bileğimde burkulma sonucu tendinit meydana geldi, sonrasında ayağım alçıya alındı fakat ağrılarım gün geçtikçe dahada çoğalıyordu. Fizik tedavi görmem gerektiği söylendi, bende hemen iş yerime yakın bir tedavi merkezi araştırmaya başladım ve Fizyoromla tanıştım.İtiraf etmeliyim ki biraz çekinerek gittim çünkü moralmen çok sıkıntılıydım, ağrım vardı özellikle ayağımda olması beni çok sıkıntıya sokuyordu. Sn.Dr.Abidin Bey’in odasına girdiğim anda tüm sıkıntılarım bir anda yok oluverdi konuşması,tavrı,açıklama yapması beni çok rahatlattı bitmek bilmeyen sorularıma hep sabırla güleryüzle cevap verdi ve 15 seanslık bir tedavi uygun gördü.
Yarın son seansım ağrımlarımda ciddi azalmalar oldu. Çok memnun kaldım. Çok mutlu ayrılıyorum her seans sonrası. Özellikle Enes Bey ve Aylin Hanım tedavim boyunca bana çok emek verdiler hep güleryüzlü ve sıcak davrandılar açıkcası onlardan ayrılmak biraz beni üzüyor.
Sn.Doktorum Abidin Bey başta olmak üzere Enes Bey’e, Aylin Hanım’a çok teşekkür ederim iyi ki varsınız sizleri tanımak çok güzel hakkınızı helal edin..
Sevgilerimle

Zuhal Burcu
Rahatsızlığımın tedavi edilmesi amacıyla müracaat ettiğim, daha önce de dedemin fizik tedavisini yapan ve gerçekten memnun kaldığımız FİZYOROM FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON MERKEZİ’ne, tedavim süresince bana gerekli ihtimamı gösteren; başta doktorum Abidin TANRIKURT’a ve benimle özel olarak ilgilenen Esra Hanım’a, fizyoterapistim Aylin Hanım’a, temizlik noktasında gerekli özeni gösterip hijyen şartlarını sağlayan FİZYOROM’un değerli yöneticilerine, hizmetlilerine ve FİZYOROM’un diğer güler yüzlü, saygılı, seçkin personeline teşekkürlerimi arz ederim.
Saygılarımla

Perihan Çağan
Yaklaşık 3,5 ay önce kolum kırıldı. Alçı sonrası doktorum fizik tedavi önerdi. Fizyorom’u daha önceden bildiğim için buraya gelmeyi tercih ettim. 30 seanslık tedavi sonucunda ciddi anlamda kolumdaki problemler azalmış olarak veda ediyorum. Doktorum, fizyoterapistlerim ve tüm çalışanlara en içten dileklerimle teşekkür ediyorum.

Günay Doğan
Fizyorom Fizik Tedavi Merkezine diz ağrısı ve yürüyememe rahatsızlığı ile başvurdum. Dr.Abidin Tanrıkut muayenesi sonrasında 15 günlük tedavi gördüm. Bu süre zarfında tedavimi uygulayan Figen hanım başta olmak üzere tüm çalışanlara teşekkür ederim.

Memet Türkekul
83 yaşındayım.1,5 yıl önce sol tarafımdan felç geçirdim. Fizyorom’da 21 gün tedavi gördüm ve köyüme dönme zamanım geldi.Sol kolumu kolumu hiç kullanamıyordum ,bacağımı sürükleyerek bastonla gidiyordum.Şimdi bastonumu bıraktım ,kolumu istediğim gibi kullanıyorum ,tüm ihtiyaçlarımı kendim yapabiliyorum.Tedavimden çok memnun kaldım. Fizyoromdaki tüm çalışanların güleryüzleri,ilgileri,emeği için teşekkür ederim.Özellikle fizyoterapistim ELA kızım seni çok sevdim.Pozitif enerjin,ilgin,sevgin,içtenliğin benim tüm gücüm oldu.Sayın doktorum MUZAFFER hocam hürmetlerimi sunarım emeğinize sağlık,Allah razı olsun,emeğinize sağlık.Saygılarımla…

Billur Aydıner
Skolyoz ve boyun fıtığı teşhisi sonucu gördüğüm otuz günlük fizik tedavisi sonucunda kurumunuzdan memnun kaldım.

Muharrem ÇOBAN

Talihsizlik

Merhabalar. Size kendi başımdan geçen ve herkesin her an için yaşayabileceğini bizzat tadarak öğrendiğim bir sakatlıktan bahsetmek istiyorum. Özellikle spor yaralanması olarak bilinse de söylediğim gibi her an herkesin başına gelme olasılığı bulunan bir sakatlık. Zira yüksekten düşme adım atarken vücudun dengesiz yakalanması gibi sebepler bile bu sakatlığa yol açabilmektedir.

Vücudumuzda bulunan en büyük eklem dizlerimizdir. Sizlere aktaracağım da yine sağ dizimde yaşadığım bir spor yaralanması olayı. Profesyonel sporculara sporu bıraktırabilecek derecede önemli bir yere sahip olan bu yaralanmaya bizler ön çapraz bağ kopması / yırtılması desek de tıp dilinde buna ACL Rüptürü denmektedir. Ben tıp dilini nereden mi biliyorum? İnsan yaşayarak bazı olayları tecrübe edince ve biraz da araştırınca o güne dek hiç duymadığı kelimeleri, tabirleri bir çırpıda öğrenebiliyor.

Sakatlanma anımdan biraz bahsederek konuya artık giriş yapmanın zamanı geldi sanırım. Bu yıl (2013) Haziran ayının 5’inde okulumda bulunan öğretmen arkadaşlarımla her hafta çarşamba günleri yaptığımız gibi halı sahada buluştuk ve yine her zaman olduğu gibi ısınmadan oyuna başladık. Mutlaktır ki ısınma hareketlerinin oyun içerisinde oluşabilecek sakatlık riskini azaltabileceğini de burada acı bir şekilde öğrendim. Oyun içerisinde daha ilk 15 dakika geçmişken bir topa yetişebilmek amacıyla depar attım ve çabamın boşa gideceğini fark edince durmaya karar verdim. Tam da bu noktada aniden durmaya çalışmanın dize verdiği yüklenme ile dizimde bahsetmiş olduğum sakatlanmayı yaşadım. O an öyle sancılar çektim ki tarifi ne mümkün… Ayağa kalkıp yürüyüp sahayı terk etmeye çalışırken dizimin beni taşımadığını gördüm. Öyle bir şey ki bu yaşamayanın ne demek istediğimi anlaması oldukça güçtür. Sakatlık yaşadığım andan sonraki 1 saat içinde dizim 2 kez daha döndü. Diz nasıl döner bunu size açıklamak zor olsa da kısaca bahsetmek istiyorum. Ben sakatlandığım anda diz ekleminin stabil kalmasını sağlayan ve dizdeki en önemli bağ görevini yapan ACL kopmuş ve artık dizin alt kısmı (kaval kemiği) ile üst kısmı (uyluk kemiği) birbiri üzerinde duramayacak hale gelmişti. Doğal olarak da adım atarken eklem görevini yerine getiremediğinden bahsettiğim iki büyük kemik üst üste gelmiyordu ve ani bir sancılanma ile kendimi yerde buluyordum. Düşmanıma bile dilemem. Bir daha yürüyemeyeceğimi düşünmeye başlamıştım bile…

Ertesi gün MR çektirip 3 gün içinde 6 doktor dolaştım. Tamamı ameliyat gerekli dese de 2 doktor ameliyat için 20 gün beklemenin ödemin inmesi açısından faydalı olacağını belirtmişti. Kalan 4 doktor ise beklemenin pek bir fayda sağlamayacağını dile getirip hemen müdahalenin sakıncasının olmadığını söylemişlerdi. Sakatlanma gününden 6 gün sonra tecrübesine güvendiğim 66 yaşındaki doktoruma ameliyat oldum ve ameliyat sonrası sancılı bir 15 – 20 gün geçirdim. 17 gün sadece sırtüstü yatabildim. Ameliyat sonrası açı ayarlı dizlik kullandım ve bu dizlik ile 37 gün geçirdim.

Ön çapraz bağ ameliyatından sonra evdeyken bilgisayarımla internette çok çeşitli bilgilere eriştim. Örneğin, ülkemizde bu ameliyatın başarı oranına dair herhangi bir istatistiğin bulunmadığına ve ameliyatta kullanılan yöntemlerden hangisinin daha başarılı sonuçlar verdiğine dair bir araştırmanın mevcut olmadığı gibi. Ameliyatta kullanılan yöntemler diyorum çünkü kopan bağ yerine vücudumuzda bulunan ve bu göreve uygun olan patellar tendom veya hamstring tendomu kullanılmaktadır. Hangi tendomun daha sağlam olduğu veya daha olumlu sonuçlar verdiği bugüne dek hep tartışılmıştır.

Bilgi çağında yaşıyoruz ve ben de mesleğim gereği öğrenmeye meyilli biri olduğumdan bu ameliyata ve sonuçlarına dair tıp öğrencilerinin tezlerine kadar okudum. Bir taraftan da iyileşeceğim günleri bekledim. Yaptığım araştırmalar ameliyat kadar önemli olan başka bir durumun da fizik tedavi süreci olduğunu bana öğretti.

Ameliyatımın 5. haftası biterken tedavimin devamı için Bakırköy’de bulunan Fizyorom Fizik Tedavi merkezi’nde iyileştirme sürecim başladı. Burada öncelikli amacımız eklemin hareket açıklığını kazanmaktı zira ben oraya adım atarken dizim 100 derece civarında bir fleksiyona ( bükme ) sahipti. Bu merkezde doktorum sayın Abidin TANRIKUT’un ön incelemesinin ardından toplam 30 seanslık bir süreç yaşadım.

Merkeze gittiğim ilk günlerde diz breysi kullanmaktayken olumlu gelişmeyi zaman içinde yaşayarak 4. seansta breysi sonlandırdım. Ardından 8. Seansta da eklem hareket açıklığına eriştim. Tüm bunların ardından denge eğitimi ve güçlendirme egzersizlerine devam ettim. 15. Seans sonunda ara kontrol yapıldı ve egzersizlere devam edilmesi kararlaştırıldı. 30. Seans biterken kendimi gerçekten iyi hissetmeye başlamıştım. Doktorum sayın Abidin TANRIKUT’un tavsiyelerini de alarak tedavim sonlandırıldı. Tavsiyelerden kısaca bahsetmek gerekirse şöyle sıralayabilirim:

• Dizi zorlayıcı sporlardan uzak durmak.
• Kasları güçlendirmeye devam etmek.
• Egzersizleri aksatmadan yapmak.
• Bol bol imkan dahilinde yüzmek, bisiklete binmek vb.

Mektubuma başlık olarak talihsizlik yazmış olsam da bu sakatlık bana sporun sadece futboldan ibaret olmadığını, spor yapmadan önce ısınma hareketlerinin önemini, direnci azalmış bir bedenin sakatlık yaşama riskinin yüksek olduğunu, Sakatlanma sonrası ilk müdahelelerin ne şekilde olması gerektiği gibi pek çok şeyi bana öğretti. Benim talihsizlik olarak nitelediğim bu olayı hiçbir amatör veya profesyonel sporcunun yaşamaması dileklerimle mektubumu burada sonlandırıyorum. Merak edip okuyanlara teşekkür ederim…

Moderatör notu: Sayın Muharrem Bey, emek ve zaman harcayıp yazmış olduğunuz bu yazı için biz teşekkür ederiz. Sizinle aynı durumda olan bir çok hastaya da ışık ve umut olacaktır. Bizler sizler için varız.

Bülent Dalgıç
26.05.2012 tarihinde yüksek tansiyonun beyne vurması sonucu sağ tarafımdan felç geçirdim. Bir yıl boyunca çeşitli hastaneler ve doktorlara gittiğim halde tek bir sonuç alamadım. Oğlumum internette yaptığı araştırma sonucu Fizyorom’u bulduk ve randevu aldık.
Abidin Bey’in muayenesi sonucunda rehabilitasyon tedavisine başladım. Hergün 1 saat olmak üzere fizyoterapistimle düzenli bir şekilde çalıştık. 15 gün gibi kısa bir sürede sağ kolumun bende olduğunu hissettim. Şuan kolumu ve ayağımı yavaş yavaş hissetmeye başladım. Herşeyden önce tüm arkadaşlara ve doktorum Abidin Bey’e sonsuz teşekkürler ederim. Sayelerinde 15 günde kendimi buldum.

İpek Erdoğmuş
Fizyorom ile bir yakınımın tavsiyesi üzerine tanıştım.Dr. Abidin Bey başta olmak üzere gerek muayene gerekse fizik tedavi süresince hizmet veren fizyoterapist görevliler verdikleri kusursuz yardımlarıyla bu kurumdan çok memnun kalmamı sağladılar. Danışma görevlisinden temizlikçisine kadar güleryüzlü, teknik personeli işinin ehli bu kurumda tedavi gördüğüm için, bilhassa tedavi için ayrılan kısımların son derece temiz, aydınlık ve ferah seçilmesinden ötürü öncelikle doktoruma sonra tüm personele teşekkür ederim.

Neşe Arat
Sağ kolumda 4 ay önce sızı şeklinde başlayan ağrıları kas ağrısıdır geçer diyerek önemsemedim. Ancak kolumu yukarı kaldırırken zorlanınca işin ciddiyetini anladım. Doktora gitmeye karar verdim. Fizyorom Fizik Tedavi Merkezinde doktorum muayene sonucunda omuzumda kas yırtılması olduğunu ve fizik tedavi olmam gerektiğini söyledi. 15 seanslık tedavi sonucunda ağrılarım geçti. Tedavi sürecinde terapist hanımların ilgilerinden ve hijyenik ortamdan çok memnun kaldım. Benimle ilgilenen tüm personele ve doktoruma çok teşekkür ediyorum. Omuz ağrısı çekenlerin geç kalmadan gerekli muayene ve tedaviyi olmalarını tavsiye ederim.

Nesrin Erüç
Değerli Fizyorom Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezine,
İstanbul, Bakırköy, Fizyorom Fizik Tedavi Merkezinde şiddetli omuz ağrısı nedeniyle ( kolumdaki tandon yırttığı nedeniyle )Temmuz-Ağustos 2013 tarihleri arasında 21 gün fizik tedavi gördüm. Başta Sn. Abidin bey’e ve çalışkan yardımcılarına içtenlikle teşekkür eder, kendilerini kutlarım. Kolumu hiç kımıldatamaz iken şimdi şiddetli ağrılarımı hafiflettiler, ve bana yapmam gereken egzersizleri öğrettiler. Yattığımız yataklar ve çarşaflardan tutun Tedavi Merkezinin her bir köşesine
kadar her taraf tertemiz ve düzenli. Başta Sn.Abidin bey’i ve güleryüzlü personelini tebrik eder, başarılarının devamını temenni ederim.
Saygılarımla

Emel Yılmaz
Kalça protezi ameliyatı sonrası Fizyorom Fizik Tedavi Merkezinde tedaviye başladım. Doktorumun verdiği güven ve dostluk sayesinde her geçen gün kendimi daha iyi hissettim. Tüm çalışanlar güleryüzlü ve çok sıcak, sanki bir aile ortamında gibisiniz. Başladığım gün zor adım atıyordum, şimdi ise çok rahat yürüme aşamasındayım.
Sn.Dr. Abidin Tanrıkut’a ve yüzünden gülücüğü eksik olmayan İlknur Gül hanımefendiye çok teşekkür ediyorum.

Nazen Erkol
Sayın doktorum Abidin Bey doktorluğunun dışında insana güven veren çok sempatik biri. Ayrıca uygulanan tedavidende çok memnun kaldım. Hülya hanım’a gelince dünya tatlısı, sevecen ve işini çok iyi yapan birisi. Kendilerine canı gönülden teşekkür ediyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Şafak Bulut
Bir yakınımın tavsiyesiyle gelmiş olduğum fizyorom’dan memnun kaldığımı dile getirmek isterim. Bel ağrılarımın çok şiddetli bir hal alması, yürümemin zayıfladığı, merdivenden çıkamayışım beni çok yıprattı. Doktorumun göstermiş olduğu ilgi alakayla fizik tedaviye karar vermem çok gecikmedi. Kendisi 15 günlük bir tedavi uygulamasından sonra çok iyi olacağımı söyledi. Burayı tercih ettiğim ve sağlığıma kavuştuğum için doktorum Abidin Bey’e ve benimle ilgilenen terapistime çok teşekkür ediyorum.

Saadet Odabaşı
Fizyorom’a belimdeki ağrılar üzerine geldim, benimle ilgilenen doktorum son derece ilgili ve bilgili ve çokta güleryüzlüydü. 15 gün fizik tedavi sonrasında kendimi şuan çok daha iyi hissediyorum. İhtiyacı olan herkese tavsiye ederim. Ayrıca Ayfer hanıma da çok teşekkür ederiz.

Emine Toprak
Kurumunuza geldiğimde çok ağrılarım vardır, şimdi çok çok iyiyim. Doktorum ve personeller çok ilgili ve güleryüzlü. hijyenik bir ortam olması memnuniyet verici. Emeği geçenlere teşekürlerimi sunarım.

Hazak Güzel
Ağrılarım vardı, boynumda ve kolumda. Ablamın tavsiyesi üzerine Fizyorom fizik tedavi merkezi’ne geldim. Doktorum sinir sıkışmasından dolayı rahatsızlığımın oluştuğunu söyledi ve fizik tedavi görmemi önerdi. 3 hafta fizik tedavi gördüm ve çok memnun kaldım. Gördüğüm tedavinin yanı sıra çalışan personellerin ilgili, hoşgörülü ve güleryüzlü olması da tedavimde faydalı oldu. Fizyorom fizik tedavi merkezi gerek hijyen gerekse ilgi bakımından önerebileceğim tek yer diyebilirim. İlgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Hatice Erkul Niculescu
Tedavim süresince göstermiş olduğu profesyonel yaklaşım ve iş disiplininden dolayı terapistim Burcu Parlakçı’ya çok teşekkür ederim. Kolay gelsin.

Hasan Dülgar
Sol omuzumdaki ağrıdan dolayı arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine Fizyorom’a geldim. Burada doktorumun yakın ilgi alaka ve güleryüzüyle karşılaştım. Gerekli tetkik ve muayeneden sonra fizik tedavi sürecim başladı. Fizik tedavi uygulayan arkadaşlarında yakın ilgisini gördüm. Aynı zamanda yapılan tedaviden olumlu sonuç aldım. İlgilenen ve emeği geçen herkese sonsuz teşekküler.

Nermin Sözüer
43 yaşında 1 çocuk annesi ev hanımıyım. Temizlik yaparken vücudumu zorladığımda ağrılarım oluyordu, özellikle sağ bacağıma inen ve bacağımı yürürken sürüklemek zorunda olduğum dayanılmaz ağrılar. Sonrasında Fiyoromla tanışmam bir yakınımın sayesinde oldu. Doktorumun teşhis ve tedavisi, fizyoterapist İlknur hanım’ın titizlikle uyguladığı tedavi sonrasında yalnızca 15 seansta ağrılarımdan kurtuldum. Fizyorom, gerek doktorları gerekse çalışanlarıyla tertemiz, çok güzel bir düzenin hakim olduğu ve herkesinde örnek alması gereken bir tedavi merkezi. Umarım herkes benim kadar şanslı olur.

Engin Basmacı
Parçalı patella (diz kapağı)kırığı ameliyatımın sonrasındaki iyileşme sürecimde, araştırmalarım ve tavsiye üzerine bulduğum Fizyorom fizik tedavi merkezine ulaştım. Birkaç tedavi merkezindeki olumsuz değerlendirmelerimden sonra, Fizyorom’un benim endişelerimi, korkularımı ve hatta saplantılı fikirlerimi yenebilecek ve değiştirebilecek adres olduğu kanısına vardım. Sağ ayağımdaki atel ve iki elimdeki değneklerle girdiğim Fizyorom fizik tedavi merkezinde 25. seansım da tam açıya ulaştım, 27. seansım da kendimi koridorda koşarken buldum. Koşmak vurgusu mübalağa değildir, gerçekten koştum. 30.seansım da elimi kolumu sallayarak mesut bir biçimde evimin yolunu tuttum. Başta Muzaffer Toklu hocama, fizyoterapistim İlknur hanım’a ve bütün ekibe teşekkür ederim. Tebessüm etmeyi bilen, bilgi vermenin ve hastayı bu manada doyurmanın, bizler için ne denli önemli olduğunun farkında olan bütün arkadaşlarıma minnetarım.. Sevgi ile kalın..

Sümeyye Karaduman
Özel bir hastanede, omuzda kas yırtığından kapalı ameliyat oldum. Bir hafta sonra Fizyorom’da fizik tedaviye başladım. 30 seans fizik tedavi gördüm. Doktorum ve terapistimden çok memnun kaldım. Çalışan tüm personel ve ortam çok güzel. Tekrar hepsine teşekkürler. Başarılarınızın devamını dilerim.

Saliha Ünsal
Sağ ayağımda oluşan yumuşak doku zedelenmesi beni çok rahatsız ediyordu. Dr. Abidin Bey teşhis koyup fizik tedavi uygulaması önerdi. Şimdi çok rahat yürüyorum. Çalışanlar çok ilgili. Fizyorom çok sistemli çalışıyor. Teşekkür ederim.

Makbule Doğutürk
Çok şiddetli baş ve boyun ağrımla geldim, bir aylık tedaviden sonra çok çok rahatladım. Çalışan personelden ve merkezin temizliğinden son derece memnun kaldım. Hepsine çok teşekkür ediyorum.

Selmay Turgut
Sağ dizimdeki aşırı ağrıdan dolayı Fizyoromda tedaviye başladım. 21 günlük yapılan tedaviden sonra dizimin ağrıları azaldı, egzersizlerime başladım. Fizyorom fizik tedavi merkezine başta hocam Dr.Abidin Bey’e ve çalışan tüm personele çok teşekkür ederim.

Prof. Dr. Mehmet Salih ÇELİKKALE
Toplum olarak sık, sık tenkit ederiz de, çoğu zaman takdir etmeyi düşünmeyiz. Halbuki takdir kurumların gelişmesi için en önemli itici güçtür. Bakırköy’deki FİZYOROM FİZİK TEDAVİ REHABİLİTASYON MERKEZİ’nize bir boyun kireçlenmesi rahatsızlığım nedeniyle gittim.15 günlük tedavi süremde, gerek doktorum olarak sizin ve gerekse sağlık personelinizden fevkalade samimi bir yakınlık gördüm. Bu yakın ilginiz yanında, ideal bir temizlik ve mükemmel bir düzenle karşılaştım. Bir sağlık kurumunda görmek istediğim ortam işte budur. Bu ortamın oluşturulmasında verdiğiniz emek için sizleri kutluyorum.Başarılı kurumları takdir etmeyi bir görev olarak kabul ediyorum. Dilerim ki, benzer kurumlar başarılı olanları örnek alırlar. En içten sevgilerimle başarılarınızın devamını diliyorum.

Esma Soysal
Ben 75 yaşındayım. Bu yaşıma kadar ufak tefek ağrılarımn oluyordu.Fakat bu sene çok şiddetli omuz ağrısıyla karşılaştım. Ağrılarım dayanılmazdı. Fizik tedavi görmem önerildi. Yakınlarıma ve tanıdıklarıma sordum. Fizyorom’u önerdiler. 21 günlük tedaviden sonra ne kadar iyi ve ne kadar mutlu oldum anlatamam. Personeller çok iyi çalışıyor. Seanslarıma hiç bekletilmeden başlıyorum ve beni güler yüzle karşılıyorlar. Doktoruma ve tüm fizyorom çalışanlarına çok teşekkür ederim.

Nejla Toker
Boynumdaki fıtık sebebiyle fizik tedavi için gittiğim Fizyorom mükemmel bir tedavi merkezi. Tamamen ağrılarım geçmese de azalmış olduğunu şuan hissedebiliyorum. Tedavi bitiminden 15 gün sonra çok daha iyi olacağımı söylediler ki buna çok eminim. Çalışanlara ve doktoruma teşekkür ediyorum, herkese acil şifalar.

Hamdiye Odabaş
Fizyorom’u tesadüfen gördüm. Diz ağrılarından muzdariptim. Dr.Abidin Bey’e muayene oldum benden Mr çektirmemi istedi. Film sonucunda fizik tedavi uygulamasına karar verildi. Menisküs zedelenmesi ve kireçlenme nedeniyle 21 gün tedavi gördüm. Bunun sonucunda eskisinden daha iyi olarak kurumunuzdan çok memnun kaldım. Ayrıca terapistim Ayfer hanım ve diğer tüm çalışanlara çok teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.

Zeynep Çapar
Fizyoromdaki fizik tedavim bugün başarıyla bitti ve artık iyiyim. Çok araştırdım, zorlandım tedavimi nerde nasıl yaptırsam diye ama Rabbim bana yardım ederek Fizyorom’u karşıma çıkardı. Çok güzel 15 gün geçirdim herkeze tavsiye ederim. Çalışanlar seni hasta olarak değil kardeş olarak görüyolar ve yaşlılara olan merhametlerini görseniz oturup ağlarsınız. Unutmadan belirtmek isterim ki temiz ve hijyenik ortamdasınız ne bir koku veya başka birşey yok evinizden rahat açıkcası:) Ben burdan benimle 15 gün boyunca kardeşi gibi ilgilenen kahrımı çeken terapistime ve diğer personellere çok teşekkürlerimi sunuyorum iyi ki sizi seçmişim FİZYOROM…

Asuman Yeşilrmak
Bakırköy ve çevresinde yaşayan ve herhangi bir tür fizik tedaviye ihtiyacı olanlar için Fizyorom gibi bir tedavi merkezinin açılmış olması bir şans. SGK’ya mensup hastalar için hastaneye gitmeden, sırada beklemeden sevkinin yapılması, çok az bir fark ödemesi ile gerekli MR vb. tetkiklerin yapılması ve tedavi programına başlanması büyük rahatlık. Temiz, düzenli ve donanımlı bir merkez, ama hepsinden önemlisi doktor, fizyoterapist ve diğer personelin hastalara karşı sıcak, güven veren ve rahatlatan yaklaşımları.
Ben tedavimi düzenleyen değerli doktorum Sn. Abidin Tanrıkut’a ve güler yüzleri ile yalnızca fizyolojik değil, psikololojik olarak da yardımcı olan, çektiğim ağrıları hafifleten ve sağlığıma kavuşturan, fizyoterapistler İlknur Hanım, Hakan Bey ve Burcu Hanıma yürekten teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Delal Sönmez
İlk geldiğim gün çok ağrım vardı. Doktorum fizik tedavi almam gerektiğini söyledi. 1 ay fizik tedavi gördüm. Çok memnun kaldım. Daha önce gittiğim yerlerde ameliyat olmam gerektiğini söylediler. Bel fıtığım çok ilerlemiş şekildeydi ve ağrısı bacağıma vurmuştu, dayanamıyordum. Teşekkürler.

Suzan Haçikoğlu
Fizyorom fizik tedavi merkezine geldiğimde iki adet değnekle basamaz haldeydim. 20 günlük fizik tedaviden faydalanarak şuan da iyi durumdayım. Koltuk değneklerini bırakmış bulunuyorum. Fizik tedavime yardımcı olan Ela hanım ve Can beyden çok memnunum. Gösterdiğiniz ilgi ve nezaket için tüm Fizyorom çalışanlarına teşekkürlerimi sunarım.

Zahide Yıkar
Sağlık merkezinize ortopedi doktorumun tavsiyesi üzerine geldim ve 30 gün tedavi gördüm. Doktorum Abidin Bey’in güleryüzü ve teşhisinden çok memnun oldum. terapistlerim Esra ve Aylin hanım hemşirelere, fizik hareketlerime katkıda bulunan tüm çalışanlara teşekkür ederim. sizlerin, biz hastalara göstermiş olduğunuz ilgiyi ve tedavi sonunda sağlık bulduğumu dostlarıma tavsiye edeceğim. Sizlere iyi çalışmalar diler, sağlıklı ve mutlu yarınlar dilerim.

Onur Gümüş
Sevgili Fizyorom;

Yaklaşık 40 gün önce koltuk değnekleri ile geldiğim merkezinizden dün neredeyse koşar hale gelerek ayrıldım.Spor yaparken dizimde ön çapraz bağ kopması meydana geldi.İki ay kadar sonra ameliyat oldum.Hastanede bana hemen iyi bir fizik tedavi merkezinde tedavi olmam gerektiği söylendi.Annem internette araştırma yaparken değerli doktorum Sn.Abidin Tanrıkut’un tam da Çapraz bağ tedavisi hakkında tez yazdığını okuyunca soluğu merkezinizde aldık.Doktorumun muayene sonrası beni iyileştireceklerini söylemesi bizi çok rahatlattı.Ameliyat olalı daha 3 gün olmuştu.Dizim hem çok şiş hem de dikişliydi.Hemen tadaviye başladık.Sevgili fizyoterapistim Salih abim ile birlikte 30 seans sonrası neredeyse tamamen iyileştim.
Beni doğru yönlendiren ve kontrollerimi yapan doktorum Sn.Abidin Tanrıkut’a , güler yüzü ve samimi tavırlarıyla tedavimi sevdiren tecrübesi sayesinde kısa sürede sağlığıma kavuşturan değerli abim Salih’e , diyalogları ve güler yüzleri ile tedavimin sıkıcı değil neşeli geçmesini sağlayan diğer fizyoterapist abla ve abilerime sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Sizleri ziyarete sık sık geleceğim. Sevgilerimle

Pakize Topal
08.01.2013 tarihinde kolumun üstüne düştüm. Kolum kırıldı ve 35 gün alçıda kaldım. Sonra alçım alındı, elimi hiç hareket ettiremiyordum. Abidin Bey’e geldim. muayene oldum ve beni fizik tedaviye yönlendirdi. 30 gün fizik tedavi gördüm. Tedavi sonucunda elim iyileşti ve daha da iyi olcak inşallah, buradaki Fizyorom doktorlarından ve çalışanlarından çok memnun kaldım her hastaya burayı tavsiye ederim. Çok teşekkürler.

Hepsen Evlek
15 günlük tedavim boyunca bana en güzel şekilde yardımcı olan 3.kattaki esra hanıma çok teşekkür ederim tedavimden çok memnun kaldım kendisine sonsuz teşekkürler.

Gülay Aşit
Başta tedavimi zamanında başlatan doktorum Abidin Bey’e ve fizyoterapistime güleryüzünden ve uyguladığı tedaviden dolayı teşekkür ederim.

Melek Odabaşı
Çok kötü durumdayken tedavi sonrası daha iyiyim. Kurumunuzdaki ilgi, düzen ve temizliğinden çok memnun kaldım.

Arzu Ekinci
Kurumunuza başvurduğumda hastalığımdan dolayı bana uyguladığınız tedavi sonucunda memnuniyetimi belirtir, doktoruma ve terapistime teşekkürlerimi sunarım.

Nilgün Avcı Karakuş
Tedavi öncesi bilgilendirme, tedavi süresince gösterilen titizlik, itina, güleryüz, kaliteli hizmet ve tedavi sonrası kontrol için mükemmel adres.

Sebahat Türk
Fizyorom’a boyun fıtığı rahatsızlığından dolayı geldim. 15 gün tedavi gördüm. Başta terapistim ve diğer çalışanlara teşekkür ediyorum. Temiz, düzenli ve disiplinli bir kurum. İyi ki varsınız diyorum.

Gönül Yılmaz
Her iki elimde uyuşmalar, boyun ve bel ağrılarımdan dolayı Fizyorom’a geldim. Doktorum gülen yüzü ile koyduğu teşhis ve önerileriyle beni sevgili Tülin hanımın tecrübeli ellerine teslim etti. Bugün tedavimin son günü. Başlangıçtan bugüne oldukça iyi bir yol katettik hep birlikte. Bana göstermiş olduğunuz sıcak ilgi ve bilimsel yaklaşımınız için çok teşekkür ediyorum. Sevgilerimle..

Cevher Fatma Geyisi
Geçirmiş olduğum iki dizime uygulanan protez ameliyatından sonra ağrılarım olduğu için Fizyorom Fizik Tedavi Merkezinde 30 seans fizik tedavi gördüm. Fizyoterapistim Neşe hanım’ın özenli ve ilgili terapilerinden sonra bacaklarım daha kuvvetlendi. Şimdi daha memnun olarak ayrılıyorum.

Aslı Dikmen
Fizyoromda ilk defa tedavi oldum ve cok memnun kaldım. Esra Terzi hanım benimle 15 gün boyunca çok çok güzel ilgilendi. Çalisan herkez güleryüzlü ve pozitif. Heryer tertemiz. HerŞey icin çok tesekkür ederim.

Ayten Uludağ
Aşil tendiniti rahatsızlığıyla kurumunuza geldim. Uzun süre bazı hastanelerde tedavi gördüm ancak bir sonuç alamadım. Dr.Abidin Bey 15 günlük tedavi süresince sağlıklı bir şekilde yürümemi sağladı. Bu süre zarfında benimle ilgilenen terapistimede teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum. Fizyorom ailesine sonsuz teşekkürler.

Erdoğan Şaşmaz
Yaklaşık 3 ay önce sol el bileğimden tendon kılıfı ameliyatı oldum. Ameliyattan 20-25 gün sonra el hareketlerim ileri derece kısıtlandı, şiddetli ağrı oluştu, elimi kullanamaz hale geldim. İnternetten araştırarak sadece fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olması ve evime yakınlığı nedeniyle kurumunuza başvurdum. Dr. Muzaffer Bey’e muayene oldum. Güven verici konuşması beni çok etkiledi 30 seans fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulandı. İşini gerçekten bilinçli ve severek yapan fizyoterapist Ela hanımın doğru germe egzersizleri sonrası kısıtlı el hareketlerim tama yakın açıldı, ağrılarım azaldı. Allah’a şükürler olsun ki elim tedavi sonrası normale döndü. Merkezin çok temiz ve bakımlı olması, tüm çalışanların sevgi ve saygı dolu yaklaşımları beni ayrıca çok mutlu etti. Hepinize içten teşekkür eder, saygı ve sevgilerimi sunarım.

Murat Bozkurt
Öncelikle Doktorum Abidin Bey’e ve tedavimi yapan terapistime teşekkür ederim. Burda yaşamış olduğum tedavi süresince ilgi alaka ve güleryüz hiç eksik olmadı tabi bu da psikolojik olarak tedavimi daha iyi sonuçlandırdı. Şuan tedavim bitti ve kendimi çok iyi hissediyorum. Umarım Fizyorom’a gelen herkes şifa bulur.

Sevgi Kahraman
Sevgili Fizyorom ailesi, buraya geldiğimde ağrılarımdan şikayet ettiğimde beni sabırla dinleyen sevgili doktorum Sn.Dr.Abidin TANRIKUT ve şifalı elleriyle tedavimi yapan Sn.Burcu PARLAKÇI terapistime sonsuz teşekkür ederim. Ben gibi hastalara şifa eli olmanız dileğimle. Sevgiler…

H.Gülten Başöyük
2 sene önce boyun fıtığı tedavisi, 15 gündür de bel fıtığı tedavisi görmekteyim. Her iki tedavi de son derece başarılı oldu. Etrafımda böyle rahatsızlığı olup çekenlere tavsiye ediyorum. Tedaviler son derece başarılı. Tüm Fizyorom çalışanlarına teşekkürlerimi bildiririm.

Serhat Kaşıkçı
Fizyorom Fizik Tedavi yetkililerine başta Sn. Abidin hocama sonra Ayfer hanıma tedavim süresince gösterdikleri ilgiden dolayı çok teşekkür ederim. Hastalarınızla mükemmel seviyede alakadar olup, her açıdan başarıyla sonuca gidip, ameliyatlık durumumun fizik tedavisi ile iyileştirmeniz olmanız mutluluk verici doğrusu. Göstermiş olduğunuz güleryüzün önemi biz hastalar için herşeyden kıymetlidir kanısındayım, tüm arkadaşların çok başarılı olduğundan eminim. Kolay gelsin, teşekkürler.

Rıza Çeven
Saygıdeğer Fizyorom çalışanları ve doktorları;
Bir ay boyunca kurumunuzdan almış olduğum fizik tedavim esnasında gerek doktorum Abidin Bey gerekse personellenizden çok memnun kaldım. Keşke diğer kurumlardada sizin gibi güler yüzle karşılamalar olabilse. Emeği geçen herkese çok teşekkür eder, sağlık ve esenlikler dilerim. Saygılarımla

Remzi Demir
Belimdeki ağrılar sebebiyle birçok doktora gittim, belimdeki ağrılar dayanılmıycak bir haldeydi ve uyku dahi uyuyamıyordum. Gittiğim doktorlar acilen ameliyat olmam gerektiğini söylediler fakat ben ameliyattan korkuyordum,Bakırköy Yaşar hastanesi genel cerrahı Dr. Hilmi bey tarafından bana tavsiye edilen Bakırköy fizyorom fizik tedavi uzmanı sayın Dr.Abidin TANRIKUT gittim ve beni muayene etti, kendisinin bana uyguladığı tetiklikler ve fizik tedavi sonucunda bir ay sonra kendimi çok iyi hissetmeye başladım ve şu anda çok iyiyim, Beni oraya yönlendiren Dr. Hilmi beye ve Dr.Abidin TANRIKUT beyefendiye, kendisinin nezdinde fizyorom da çalışan tüm ekip arkadaşlarına teşekkür ederim.

Nursen Sayın
2010 mayıs ayında menisküs yırtığından dolayı laparoskopi ile ameliyat oldum. Ayağımdaki ağrılarım artarak devam ediyordu.Ameliyat eden doktora yine gittim ama bir netice alamadım.Bakırköydeki bir eczacı Fizyorom’dan Dr.Muzaffer Toklu’yu önerdi, randevu alıp elimdeki filmleri gösterdim muayene etti ,benden tekrar sol diz MR istedi.Çektirdiğim 2.MR görüntülerinde daha önceki filmde de görünen bir KİST olduğunu, farklılaşmaya başladığını, bir onkolog veya ortopedist’e gitmemi önerdi.Bu dalda kendini yetiştirmiş,Çapa ve Cerrahpaşa tıp tan iki Hoca da bu safhadaki KİST İN tanısının zor olduğunu beni uyaran doktoru tebrik etmemi söylediler.
2011 şubat ayında sol dizimdeki kisten dolayı ikinci ameliyatımı oldum. Beni uyarıp yol gösterdiği için DR.MUZAFFER TOKLU’ya güvenim,saygım,şükranım sonsuz.ALLAH RAZI OLSUN..

Nursel Ekici
Başta Dr. Abidin Tanrıkut olmak üzere Fizyorom’daki tüm çalışanlara güleryüzleri, ilgileri ve dikkatlerinden dolayı teşekkür ederim.

Muammer Ungor
Degerli Fizyorom yonetici ve calisanlarinin hepsine tesekkur ediyorum. Uc hafta icerisinde 15 kez tedavi icin merkezlerine gittim. Giriste Zuhal hanimin gulen gozleri ile karsilamasindan, Dr Muzaffer beyin samimi icten ve guler yuzlu muayenesi ile 4. katta tedavimi ustlenen uzman Figen hanimin sabirli ,icten, guler yuzlu ve etkin bir sekilde yuruttugu calismalari ile kattaki diger uzman arkadaslarinnin birbirleri ile olan takdir edilecek isbirligi icindeki calismalari icin basta Figen hanima ve adi gecen ve gecmeyen tum calisanlara tesekkur ediyorum.
Saygilarimla

Gulay Ungor
Fizyoterapistler isinin o kadar ehli ki hem fizyoterapi, hem de guler yuzleri ve ictenlikleri ile adeta psikoterapi yapiyorlar. Eleman secimi ve kurum ici egitim cok basarili. Fizyoterapistler her turlu karakterdeki hastanin her gun anlattiklarini ictenlikle dinlerken saygiyi ve mesafeyi de cok iyi koruyorlar. Aileden 4 kisi ayni sureler icerisinde tadaviye gittik. Ikimiz 3. katta, ikimiz de 4. katta tedavi olduk. Gecen yil da annemi 3. kata tedaviye getirmistim.
O zaman da, simdi de her sey ayni. Bu arada temizlik konusunda da kurum anlayisi ve tum calisanlarin bu konudaki tutumu tam da olmasi gerektigi kadar iyi. Bir diger onemli konu da her katta calisanlarin birbirleri ile iletisimlerinin mukemmelligi. Orada oldugunuz surece size huzuru da hissettiriyorlar. Doktorumuz Muzaffer beye, giris kattaki gorevli arkadaslara, 3. ve 4. kattaki tum arkadaslara cok cok tesekkur ederim.

Erdoğan ARIPINAR
Gazeteci- Yazar

Omuzumdaki bir problemle ilgili olarak 15 seans tedavi gördüğüm.FİZYOROM da baştabibden en genç personele kadar çok yakın ilgi, saygı ve güleryüz gördüm.Böyle devam etmelerini örnek olmalarını
temmeni ediyorum.Hepsini kutluyorum.

Necla Gülten Bağdaş & Elis Kalaylı

Ben ve kardeşim ikimizde birer hemşire olarak hepinize çok teşekkür etmek istiyoruz. Ayrıca sizlerin birbirinize olan saygınız, hastalara karşı olan saygı ve nezaketiniz, temizliğiniz ve yaptığınız kusursuz terapiniz için teşekkür etmeyi bir borç biliriz. Saygılarımızla

Z.Filiz Aykut
Omuzumdan 4 aydır koluma yayılan ağrı çekiyordum. Hareket kısıtlılığı ve güç kaybı vardı. Sigorta hastanesindeki doktorlar omuz bölgemde yırtık tespit ettiler ve benim evime yakın bir fizik tedavi merkezine gitmem gerektiğini söylediler. Bende Bakırköy’de oturuyorum. Fizyorom Fizik Tedavi Merkezini birkaç arkadaşımdan iyi yorumlarla duymuştum. Oraya başladım. 3 Haftada kendime geldim. Doktorlar yaklaşımları, terapistler ve fizyoterapistler hasta iletişimde gayet kibar ve başarılılar. İlk geldiğim günde (benim için çok önemlidir) hijyen açısından da dikkatimi çekmişti. Hem temizlik, hem saat aksaklığı olmadan, güler yüzlü arkadaşlar tarafından tedavi edildim. Bugün çok iyiyim. Burayı bende tavsiye ediyorum. Herkese teşekkür ediyor, iyi çalışmalar diliyorum.

Ayten Bovkır
15 Gün önce Mehter marşıyla DR.MUZAFFER TOKLU’ya halimi ve filmimi arzettim. Moralim bitik ve oldukça üzgündüm. fazla kiloma şöyle bir göz ucuyla bakıp ” biraz kilo verseniz hanımefendi” dedi,önemsiz birşey gibi kırmadan, incitmeden. “Anlayan anladı” dedim sessizce, o benim kusurum olduğunu, baştan lades demiştim ne yazıkki… İstemesemde 15 günlük terapim sürdü. Evime İzmir marşıyla döndüm. Biten tedavimin sevinciyle, ömür boyunca kendimden kaynaklandığını geçte olsa anladım. Terapilerim dikkatle ve büyük özenle evde devam etmekte. Terapistiminde dikkatli uyarısını hissettim kırmadan dökmeden…TEŞEKKÜRLER DR.VE EMEĞİ GEÇENLERE VE TÜM GÜLER YÜZLÜ ÇALIŞANLARA…

A.Hülya Üstün
Fizyorom Merkezinizde 15 gün süren fizik tedaviden sonra ağrılarımda azalma oldu.Tüm çalışanlar işlerini severek yapıyorlar.Özellikle Dr.MUZAFFER TOKLU’YA VE FİGEN YILMAZ’A teşekkür ederim.

H.Cavit Şorakkaya
20 gün önce iki koltuk değneği ile kapısından girdiğim FİZYOROM tedavi merkezinden bügün (19.12.2012) yürüyerek ayrılmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bana bu mutluluğu yaşatan değerli insan Sayın Dr.Muzaffer TOKLU ya fizyoterpistim ilknur GÜL’e ve FİZYOROMUN güleryüzlü tüm çalışanlarına sonsuz teşekkürler.Saygılarımla

Sinem Yeniler
15 gun önce boynumdaki ağrı ile Dr.Abidin Tanrikut’a gittim kendisi boynumda kireclenme olduğunu ve fizik tedavi uygulanmasının doğru olacağını söyledi.Hemen tedaviye başladık tedavimi Fizyorom Fizik tedavi merkezinde yapti. Oradaki ortamdan ve çalışan insanlardan cok memnun kaldım tedavim başarıyla tamamlandı. Agrilarimdan kurtuldum. Doktorum Abidin Bey’e fizyoterapistim Enes Bey’e ve tum Fizyorom çalışanlarına cok teşekkür ediyorum.

M. Dilaver Usal
Sevgili doktorum ve daha sonra dostum olan Muzaffer Toklu’yu 20 yıl önce, bacağımdaki bir ağrı nedeniyle tavsiye üzerine tanıdım. Omiriliğimde bulunan tümörü teşhis ettikten sonra onun tavsiyeleriyle ameliyat oldum ve o günden sonra en ufak bir ağrımda ona gittim ve onun tavsiyeleri ve tedavisiyle memnun kaldım. Daha sonra bir arkadaşımın yanlış ameliyat sonucu meydana gelen olumsuzlukları, yine onun görüş ve uyguladığı doğru yöntemlerle ameliyatsız tedavi etti. İnsan belli bir yaşa geldikten sonra her gün bir yeri ağrıyor. Benim ilk olarak Dr. Muzaffer Toklu ve Fizyorom aklıma geliyor. Siz ve merkeziniz ile her zaman nezaketinden bir şey kaybetmeyen çalışanlarınız her zaman var olun.

Neriman Özdemir
20 gün önce ayağımdaki ağrı nedeniyle Fizyorom’a geldim. Fizik tedavi sonrası ağrılarım geçti. Değerli doktoruma ve ekibine çok çok teşekkür ederim. Saygılarımla.

Semiha Deniz
Fizyoroma geldiğim ilk gün kolumu kıpırdatamıyordum. Seanslar başladığı andan itibaren kendimi hergün daha iyi hissetmeye başladım. Bugün son günüm ve ben artık ağrı çekmiyorum. Fizyoroma geldiğimde benden yardımlarını esirgemeyen doktorum Abidin Bey’e ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum.

Özlem Kızıltuğ
Trokanterit Bursit tedavisi için geldiğim Fizyorom Fizik Tedavi Merkezinin tedavi sistemi, doktorumuzun ilgisi ve yaklaşımından çok memnun kaldım. Özellikle tedavi sürecini beraber geçirdiğimiz Aylin Hn. ve fizyoterapist Salih Bey’e de teşekkürlerimi iletmek istiyorum.
Çalışmalarınızın devamını dilerim.

Zeynep Yılmaz Aktünel
Sabahları sağ ayağımın ağrısıyla uyanıyordum, internette yaptığım araştırma sonucunda Fizyorom Fizik Tedavi Merkezine geldim. 21.11.2012 tarihinde Topuk Dikeni teşhisi konuldu. 3 seans ESWT uygulandı, 15 gün sonra kontrole geldim. Kendimi çok iyi hissediyorum. Doktorum 2 ay silikon tabanlıklarımı kullanmamı söyledi. Teşekkür ediyorum.

Emire Sevim Erek
86 Yaşındaki değerli öğretmenimizin kurumumuz hakkındaki görüşleri

Tuncay Yazar
Tedavi merkezinize internet aracılığıyla ulaştım. 2 yıldır omuz ağrılarım ve hareketlerdeki kısıtlılık rahatsızlığım çok artmıştı. Hemen tedaviye karar verdim. 15 günlük tedavim çok faydalı geçti.Şuan hiçbir ağrım ve rahatsızlığım kalmadığı için çok mutluyum.Ekibinize, emeği geçenlere ve doktorum Dr.Abidin Bey’e sonsuz teşekkür ediyorum.
Allah hepinizden razı olsun. Tekrar tekrar teşekkürler. Saygı ve sevgilerimle.

Yakup Aygün
Rahatsızlığım nedeniyle Fizyorom’da fizik tedaviye başlamıştım. Fakat Fizyorom ailesi, her konuda büyük -TİTİZLİK- ve -ÖZEN- göstererek sağlıktan daha fazlasını katmıştır. Bende burada bu bilgilerin sizler için bir klavuz olması niteliği ile bu görüşlerimi bildirmek istedim. Her gidişte -GÜLERYÜZLÜ- , -YOĞUN- bir ilgiye sahip personelleri ile -HİJYENİK- bir ortamda tedavi imkanı sunuyor. Bu anlayışlarından dolayı FİZYOROM ailesine teşekkürlerimi bildirmek isterim.

Mustafa Yılmaz
Yaklaşık iki yıldır bel rahatsızlığı çekiyordum, bir yakınım bir gün bana fizyorom fizik tedavi reh. merkezini tavsiye etti. Ben de bu yere gitim 15 gün tedavi gördüm, gerek doktorlar gerek fizyoterapistler ve çalışanlar son derece nazik ve sevecenler.Ben bu yerden gayet memnun kaldım.Tüm hastalara fizyorom fizik tedavi reh.merkezini tavsiye ederim. Sayın Dr.Abidin Tanrıkut ve fizyoterapist Aylin hanım’a şükranlarımı sunarım.

Tülin Çağın
Sn.Dr.Abidin Tanrikut ve degerli FİZYOROM ekibine sicak,samimi,teknik,hijyenik,etkin hizmetleri icin candan tesekkurler.Dusme sonucu olusan’’ omuz’’’tedavimdeki disiplinli ,ozverili,guleryuzlu tedavi surecimde kasim 2012 de tedavi verilen hergun beraber oldugumuz,degerli isinin uzmani gencler,AYLİN hn,ELA hn,ILKNUR hn,HAKAN bey,ESRA hn.NAZİK ,TEKNİK emekleriniz icin candan tesekkurler.Kaliteli ,ozverili calismalarinizin devamini temenni eder,esenlikler dilerim.
SELAM VE SEVGİLERİMLE

Halime Ünal
Yaklaşık 3 aydır ayak topuğumda ağrı hissediyordum. İnternetten burayı buldum. Sinop’tan ESWT tedavisi için Fizyorom’a geldim. İyiki gelmişim. 3 seanslık tedavi sonucunda ayağım çok çok iyi durumda Doktoruma ve tedavimle ilgilenen herkese çok teşekkür ederim.

Taliye KUZU
Sn.Dr.Abidin TANRIKUT’a ve FİZYOROM Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi Yönetimine;

Öncellikle tarafıma vermiş olduğunuz kaliteli fizik tedavi hizmetiniz için çok teşşekkür ederim.Tedaviye başlamadan önce dizimde 1000kg lık bir yük varcasına şiddetli bir ağrı vardı.dizimi istediğim gibi kıvıramıyodum,merdivenlerden çıkamıyordum,yürürken batmalar ve düşüceğim korkusu yaşıyordum ve bu duruma bağlı mide bulantısı şikayetim vardı.Bana konulan tanı dizimde menisküs,yırtık ve ödem oluşumuydu.Merkezinizde takip edilen tedavi yöntemi ve kullanılan son teknoloji cihazlar sayesinde bütün bu rahatsızlıklarımdan kurtuldum.Artık dizimi rahatça kıvırabiliyorum.Merdivenlerden rahatlıkla çıkabiliyorum.Ve artık ağrılarım yok.Merkezin rahat oluşu,hijyen oluşu,hizmet veren personelin güleryüzlü hizmet anlayışı(Ayfer hanım,Emel hanım,Hacer hanım) ve tedavi yerinin bölüm bölüm paravanlarla ayrılması son derece mükkemeldi.Sn.Abidin Beyin de doğru teşhisi, anlayışlı canayakın,hakiki anababa sevgisi gibi hastaya olan yaklaşım tarzı için de teşekkürler………

Melahat Aytekin
Kızımın kayınvalidesinin tavsiyesi üzerine Dr.Abidin Bey’e geldim. Omuzum çok ağrıyordu. Doktor beyin fizik tedavi önermesiyle tedaviye başladım. 15 gün fizik tedavi uygulandı. Çok memnun kaldım. Doktorum Abidin Bey, tedavimi uygulayan İnci hanım, Ela hanım ve egzersizlerimi yapan diğer kızlarımdan çok çok memnun kaldım. Hastane ortamı, temizlik, personel ve herşey çok iyiydi. Ben ve doktor kızım bu ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Ayten Özmen
Yaklaşık 1 ay süre zarfında Fizyorom’da tedavi gördüm. Geldiğim ilk gün durumum çok kötü ve umutsuzdum. Fakat ister çalışanlarla olsun ister doktorlarıyla, iyileşme motivasyon sürecim çalışanların işlerinde dikkatli, güleryüzlü ve hassas olmasıyla arttı. Böylelikle umutsuz olduğum durumda fizyorom ailesi sayesinde kurtuldum. beni tekrar eski sağlığıma kavuşturdukları için Abidin Bey’e sonra Burcu ve Hülya Hanım’a teşekkürlerimi iletiyorum.

Canan Özcan
Fizyorom’u internetten buldum. Yorumlar çok güzeldi. Harika bir merkez. Doktorum Muzaffer Bey çok harika bir insan. Tatlı dilli ve güler yüzlü elemanlar çalışıyor. Yapılan tedaviler çok rahatlattı. Tedaviler oldukça özenli, baştan savma yapılmıyor. Çok temiz. Kişiye özel eşyalar olması çok güzel. Fizyoterapistler işlerini çok iyi yapıyor. Ağrılarımdan kurtuldum. Bu merkeze ve çalışanlarına çok teşekkür ederim.

Ayşe Çiğdem Dişisağlam
Sn. Abidin Tanrıkut’a ve fizyorom çalışanlarına çok teşekkür ederim. Benimle ilgilenmeleri, güleryüzlü olmaları, kurumun hijyen açısından temiz olması, her hastaya özel eşyalar kullanılması beni çok mutlu etti. Arkadaşım sayesinde Fizyoroma geldim. Belim tutulmuştu. Dr. Abidin Bey’e muayene oldum, yapılan tetkiklerden sonra bana fizik tedavi önerdi ve çok çok iyi oldum. Kendisine ve ekibine eşim, kızım ve kendi adıma tekrar tekrar çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye etmekten onur ve mutluluk duyarım.

Burak Ergen
Abidin Bey ve ekibinin gösterdiği azami destek sayesinde ilk geldiğim günden bu yana bel ağrılarım ve fıtığımda oldukça farkedilir düzelme oldu. Ayrıca bu kurumun kar amacı gütmeyen bir kuruluş olduğunuda belirtmek ister Abidin Bey ve ekibini kutlarım.

İsmail Hakkı Ergin
Kliniğinizde Son Derece Memnun Kaldım. Yaptığınız tetkikler ve verdiğiniz uygulamalar sonucunda (Ekstrude lomber disk hernisi)=(patlamış fıtık) tanısı konmasına rağmen beni konservatif tedaviye razı ederek tedavi eden,Sayın Dr. Abidin TANRIKUT hocama,tedavi uygulamasında yardımcı olan Gökçe hanıma ve hemşire Pembe hanıma gösterdikleri yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim.

Onur UĞUR
ÖNCELIKLE HERKEZE COK TESSEKUR EDERIM…EN BAŞTA NEŞE ABLAYA 6 AY ONCE KOLUMUN UZERINE DUSMENDEN DOLAYI PAZI KEMIGIM KIRILDI.70 GUNE YAKIN ALCIDA KALDI.ALCI CIKTIKTAN SONRA 3 HAFTA SONRA ARABA SURERKEN VITESI ZORLAMAMDAN DOLAYI BIDAHA KIRILDI KOLUM.(BUNDA TAMAMEN DOKTORUMUN HATASI VARDIR KAYNAMADAN CIKARDI ALCIYI…)VE KOLUMA 8 CIVILI PLATIN TAKILDI.6-7 AY KOLUM HIC KARNIMDAN ASAGIYA INMEDI.KOLUM KAYNADIKTAN SONRA DOKTORUM FIZYORUMA GITMEMI ÖNERDİ.VE NESE ABLA KENSINI BENIM YERIME KOYARAK 1,5- 2 AY HERGUN PAZAR HARIC BENIMLE ILGILENDI VE SUANDA BU SATIRLARI COK SUKUR AMELIYATLI KOLUMLA YAZIYORUM.. 20 YAŞINDAYIM COK SUKUR NESE ABLANIN SAYESINDE KOLUM DUZELDI. HERKEZE COK GEÇMİŞ OLSUN . Onur UGUR

Mühmin Ballı
14-05 ve 01 06 2010 tarihleri arasında. kıliniginizde görmüş oldugum tedavim sürecinde. göstermiş oldugunuz. ilgi ve hizmetlerden dolayı sayın Dr.Banu hanımefendiye .hemşire Mehtap hanım efendiye .ve personeline teşekkür ederim .

Memnun kişi
tedavi merkezinizde gödüğüm terpiden sonra adeta yeniden doğmuş gibiyim.Şefkatli doktorlarınızın nur yüzlü çalışanlarınızın emeklerinden sonra yıllar sonra yürümeye başladım.Hay allah razı olsun sizden

Neşer selman
Belimdeki ağrı nedeniyle kliniğinizde gördüğüm tedavi sayesinde şu an kendimi daha iyi hissediyorum. Şahsımla 14 seans boyunca ilgilenen Fatma Diker hanım efendiye ve güler yüzlü personellerinize teşekkür ederim

Emel Yaman
Sn Muzaffer beye ve İlknur hn ilgi ve alakalarından dolayı şükranlarımı sunarım.

Özlem sönmez
Ayagım kırılması sonucu kliniginizden almış ol dugum tedavi den çok memnumum özellikle ilknur hanım ve muzaffer beye teşekkür ederim.

Hüma KURTOĞLU
Geçirdiğim kaza sonrasını izleyen iki aylık süreçte yürümede ciddi zorluklar yaşadım.Yapılan muayeneler sonucu fizik tedavi ve rehabilitasyon görmem gerektiği söylenince bir kez de merkezinize gelip Sayın Dr.Muzaffer TOKLU’ya muayene oldum ve kendisinin de yönlendirmesiyle tedavi seanslarım başladı, çok teşekkürler ediyorum. Tedavi seanslarım boyunca işini severek ve iyi derecede bilerek yaptığı herhalinden belli olan güler yüzlü, saygılı, başarılı fizyoterapistim İlknur GÜL’e çok teşekkürler. Tedavim sürerken karşılaştığım ağrıları ben daha dile getirmeden adeta kendisi hissediyormuş ve acımı anlıyormuş gibi ifade etmesi büyük bir güzellikti ve hayran olduğum bu anlayışı, hasta ayak bileğimi emin ellere teslim ettiğimi hissettirdi bana. Anlaşılmak elbette her birimiz için çok doğal bir ihtiyaç fakat bir hastalık sürecindeyse kişi, rahatsızlık derecesi her ne olursa olsun tedavinin yanı sıra en büyük gereksinimi moral ve anlayış oluyor. Ayrıca güler yüzlü ve anlayışı için Fzt.Hakan YILMAZ’a ve Gürkan Bey’e de çok teşekkürler ediyorum.

Cenk Tutar
Geçen hafta belimdeki ağrı nedeniyle geldiğim kliniğinizde gördüğüm ilgi ve alakadan son derece memnun kaldım. Yaptığınız tetkikler ve verdiğiniz uygulamalar sonucunda ağrılarımda azalma oldu. Çok teşekkürler.

Ömer Faruk Ulusoy

Belimdeki rahatsızlık nedeniyle merkezinize gelerek tedavi almaya başladım. Gerek Melike hanım ve Necla hanım olmak üzere ekibinize çok teşekkür ederim. Güler yüzlü ve bitmeyen enerjileri ile hastaları iyileştiren tedavi yöntemine hayran kaldım. Bu anlamda çok teşekkür ederim. Melike ve Necla hanımları çevreme tavsiye edeceğim.